ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 17.08.2021 12:47

УВАГА! Запрошуємо до обговорення Методики розрахунку орендної плати за майно, що є комунальною  власністю територіальної громади Великомежиріцької сільської ради для визначеного кола орендарів!

Розпочато прийом пропозицій та зауважень до проєкту рішення Великомежиріцької сільської ради«Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що є комунальною  власністю територіальної громади Великомежиріцької сільської ради для визначеного кола орендарів» (регуляторна процедура).

Текст рішення, зазначена Методика та Аналіз регуляторного впливу даного регуляторного акту знаходяться на офіційному сайті в розділі «Регуляторна політика».

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що запропонований Методикою розрахунок орендної плати застосовується для визначеного кола орендарів.Для орендарів, не зазначених у додатку 1 до Методики, застосовуватиметься Методика розрахунку орендної плати за державне майно, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 №630 «Деякі питання розрахункуо рендної плати за державне майно».