Великомежиріцька громада
Рівненська область, Рівненський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Програми розвитку громади

Оголошення про початок формування проекту Стратегії розвитку Великомежиріцької територіальної громади на 2022-2027 роки

На виконання розпорядження сільського голови від 31.12.2020 № 95 сільська рада розпочала формування проекту Стратегії розвитку Великомежиріцької територіальної громади  на 2022-2027 роки (далі – проект Стратегії).

Проект Стратегії формуватиметься з визначенням окремих стратегічних цілей та завдань щодо розвитку видів економічної діяльності, які мають потенціал (з урахуванням конкурентних переваг громади) та сприяють трансформації секторів економіки в більш ефективні.

Розпорядженням сільського голови  від 31.12.2020 № 95 утворено робочу групу, що координуватиме взаємодію органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та громадськості, а також подальшу діяльність робочих груп із розроблення зазначеного стратегічного документу.

Робоча група має провести соціально-економічний аналіз громади та аналіз розвитку територіального простору, а також розробити SWOT-матрицю, провести аналіз порівняльних переваг, викликів та ризиків та сформулювати стратегічне бачення, стратегічні напрямки та цілі Стратегії.

Запрошуємо до активної і фахової роботи всіх бажаючих, хто має досвід у питаннях стратегічного планування та власне бачення соціально-економічного розвитку Великомежиріцької територіальної громади.

Пропозиції до проекту Стратегії від бюджетних установ, організацій та підприємств  приймаються до 30 вересня 2021 року за встановленою формою, додаток 1 на електронну адресу: w.mezhirichi@ukr.net.

А також робоча група проводить  опитування жителів громади та бізнесу для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Думка жителів та підприємців для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Великомежиріцької територіальної громади!

Анкета (Опитувальний лист) для мешканців Великомежиріцької територіальної громади приймається до 30 вересня 2021 року на електронну адресу: w.mezhirichi@ukr.net та за встановленою формою, додаток 2, на електронну адресу: w.mezhirichi@ukr.net, або  у паперовому вигляді вул. Перше Травня, 1, с. Великі Межирічі,  приміщення сільської ради.

Анкета (Опитувальний лист) для представників бізнесу Великомежиріцької територіальної громади приймається до 30 вересня 2021 року на електронну адресу: w.mezhirichi@ukr.net та за встановленою формою, додаток 3, на електронну адресу: w.mezhirichi@ukr.net, або  у паперовому вигляді вул. Перше Травня, 1, с. Великі Межирічі,  приміщення сільської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь