Великомежиріцька громада
Рівненська область, Рівненський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 16.09.2021 10:43
Кількість переглядів: 1281

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року Великомежиріцька сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки площею 0,6629 га (кадастровий номер 5623086900:03:001:0017) за адресою: Рівненська область, село Бранів, вул. Корецька, для будівництва і обслуговування будівель торгівлі»

Мета розроблення: визначення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції і параметрів забудови; визначення містобудівних умов та обмежень.

Підстава для розроблення рішення Великомежиріцької сільської ради  від 08.06.2021 року № 335 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки в с. Бранів вул. Корецька».

Замовник: Великомежиріцька сільська рада. Розробник: ФОП Семенюк Р.В.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися в приміщенні Великомежиріцької сільської ради: понеділок – п’ятниця з 9.00 до 17.00 год. та на офіційному веб-сайті Великомежиріцької сільської ради.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймаються до 16 жовтня 2021 року за адресою: 34725, Рівненська обл., Рівненський район, с. Великі Межиричі, вул. 1 травня, б. 1, адмін. приміщення сільської ради.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання містобудівної документації – детального плану території будуть проводитися 19 жовтня 2021 року о 15.00 год. в адмін. приміщенні за адресою: с. Світанок, вул. Шкільна, 56.

ПРОЕКТНИЙ ПЛАН