Літні люди зможуть витратити «ковідну» тисячу на комуналку

Дата: 25.01.2022 14:34

У своєму зверненні 24 січня Президент України Володимир Зеленський не оминув увагою ситуацію із коронавірусом. Адже останнім часом епідемічна ситуація в Україні погіршилась.

Глава держави закликав громадян бути відповідальними та вакцинуватись. Адже, попри те, що кількість нових випадків коронавірусу зростає, рівень госпіталізацій майже вдвічі менший, порівнюючи з піком восени 2021 року. За словами Президента, це саме завдяки вакцинації.

Володимир Зеленський розповів, що протягом лютого розширять програму "єПідтримка". Зокрема, літні люди зможуть використати тисячу за вакцинацію на оплату комунальних послуг.

Також Глава держави анонсував, що незабаром програма розповсюджуватиметься на підлітків від 14 до 18 років. Крім звичайних культурних послуг, вони зможуть використати гроші на освіту. Наприклад, курси, програми тощо.

А для людей, які отримають бустерну дозу вакцини додатково додаватимуть 500 гривень.

(За інформацією з офіційного веб-сайту Рівненської ОДА)