Президент запровадив щоденну хвилину мовчання за загиблими українцями

Дата: 18.03.2022 11:49

Президент Володимир Зеленський підписав указ про проведення загальнонаціональної хвилини мовчання для вшанування пам'яті українців, які полягли у війні проти Росії.

Про це Зеленський сказав у відеозверненні до українців.

"Сьогодні я підписав важливий указ про загальнонаціональну хвилину мовчання для вшанування пам'яті всіх українців, які загинули у нашій вітчизняній війні. Усіх, кого ми втратили через вторгнення Росії, через терор, розв'язаний окупантами", — сказав глава держави.

За його словами, хвилина мовчання буде оголошуватися щоранку о 9-й годині на всій території України.