У Великих Межирічах молилися за захисників та перемогу України

Дата: 14.10.2022 14:19

У Великомежиріцькій громаді 14 жовтня молилися за захисників України та поклали квіти до стели полеглих односельчан в боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини.

Відтак, представники влади, парафіяни, громадськість зібралися у Петро-Павлівському храмі ПЦУ, аби згадати й вшанувати героїв-захисників. Священник Роман Михайлишин здійснив молебень за загиблими воїнами та молився за здоров’я нашого війська, за мир в Україні та перемогу. Під час молитви поіменно згадали жителів громади, які нині захищають країну від ворога.

Фото без описуОпісля, сільська голова Оксана Слободенюк, заступник сільського голови Олег Рогашевський, працівники сільської ради, старости старостинських округів, педагоги закладів загальної середньої освіти, культпрацівники та небайдужі жителі громади поклали квіти до стели «Борцям за волю України».