Графік погодинного відключення електроенергії споживачів

Дата: 18.11.2022 12:12

Г Р А Ф І К
погодинного відключення електроенергії споживачів

Час відключення Назва ОТГ Назва населених
пунктів, які
відключаються
З 06:00 до 10:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ с.В.Межиричі, с.Дивень (згідно додатку №1), с.Застав'я, с.Щекічин, с.М.Совпа, с.Колодіївка, с.Стовпин (згідно додатку №1), с.Березівка, м.Корець (згідно додатку №1), с.Жадківка, с.Крилів, с.Черниця, с.Бриків
З 10:00 до 14:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ с.Стовпин - (згідно додатку №2), с.Городище, с.Самостріли, с.Новини, с.Користь,с.Даничів, с.Залізниця, с.Харалуг, с.Топча, с.Велика і Мала Клецька, с.Коловерть, с.Іванівка, с.Старий Корець, м.Корець (згідно додатку №2)
З 14:00 до 18:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ с.В.Межиричі, с.Стовпин (згідно додатку №1), с.Гвіздів, с.Морозівка, с.Голичівка, с.Весняне, с.Сторожів, с.Устя, с.Франкопіль, с.Дерманка, с.Новий Корець, м.Корець (згідно додатку №3), с.Жадківка, с.Бриків, с.Калинівка, с.Забара, с.Богданівка, с.Крилів, с.Черниця, с.Головниця,
З 18:00 до 22:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ с.Стовпин- (згідно додатку №2), с.Городище, с.Самостріли, с.Новини, с.Користь, с.Даничів, с.Залізниця, с.Харалуг, с.Топча, с.Велика і Мала Клецька, с.Коловерть, с.Іванівка, с.Світанок, с.Бокшин, с.Бранів, с.Сапожин, с.Ганнівка, с.Копитів, с.Річки, с.Річеччино, с.Козак, с.Невірків, с.Жорнівка, с.Дивень (права сторона села), с.Застав'я, с.Щекічин, с.М.Совпа, с.Колодіївка.

Додаток №1 по м.Корець:
вулиця Кобилянської, Спортивна.

Додаток №2 по м.Корець:
вулиці і провулки К.Ступницької, Г.Сковороди, Травнева, Фабрична частково (біля пекарні), Гарбарська частково (біля ВПТУ), Незалежності, Корецька, Київська від поліції до виїзду на Новоград.

Додаток №3 по м.Корець:
вулиці і провулки Кобилянської, Спортивна, Мирного, Вознюка, Українець, Радківського, Перемоги, Франка, Правосуддя, Шевченка, Поштова, Коротка, Січових Стрільців, Вишнева, Берездівська, Б.Хмельницького-частково (біля колишньої бані), Українських Повстанців, Гагаріна, Довга, Сагайдачного, Аграрна, Дорошенка, Марченка, мікрорайон.

Додаток №1 по ОТГ Межирічі:
с.Дивень - права сторона села. с.Стовпин - вул.Нова, Шкільна, центр села.

Додаток №2 по ОТГ Межирічі:
с.Стовпин - вул.Церковна, Розкувщина, Користівська.

Примітка:
У разі отримання додаткових вказівок від "УКРЕНЕРГО", про відключення додаткової потужності, графіки дотримуватись не будуть.

Начальник Корецької дільниці   Тригубець В.В.