Відбувся турнір пам’яті вчителя Невірківського ліцею Івана Мазурця

Дата: 29.11.2022 14:05

У Невірківському ліцеї 27 листопада відбувся турнір з волейболу пам’яті вчителя фізичного виховання Івана Пилиповича Мазурця. Минуло уже більше року, як на 82-му році життя Іван Пилипович пішов у засвіти.

З вітальними словами до учасників змагань звернулися голова МО ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» у Корецькій міській територіальній громаді Віталій Качановський, вчитель фізичного виховання Невірківського ліцею Іван Грабар.

У змаганнях взяли участь шість команд юнаків та дівчат 7-9 класів Невірківського ліцею, Корецької гімназії, Корецького ліцею.

Хлопці та дівчата мали можливість зустрітися на волейбольному майданчику та показати свою майстерність. Під час змагань усі присутні поринули у коловорот позитивних емоцій, змагальних моментів, вболівання. Юні волейболісти показали гру на високому рівні, кожен прагнув додати якнайбільше для перемоги своєї команди.

За результатами гри

І місце посіли команди хлопців та дівчат Невірківського ліцею;

ІІ місце – команди хлопців та дівчат Корецького ліцею;

ІІІ місце – команди хлопців та дівчат Корецької гімназії.

Команди-переможці турніру нагородили кубками, грамотами та волейбольними м’ячами, команди-призери отримали грамоти та волейбольні м’ячі.

За підтримку та сприяння у проведенні заходу організатори дякують спонсору змагань, депутату Великомежиріцької сільської ради Петру Олевському.

До слова, Іван Пилипович Мазурець працював у Невірківському закладі із 1969року. Загальний стаж  53 роки.  Призові місця у Корці, Рівному, Березному.

Фото без опису               Фото без опису