Чоловічий клуб, або Чи є місце для жінок у дипломатії?

Дата: 30.11.2022 14:15

Молодь Великомежиріцької громади запрошують на онлайн інтерактивну лекцію

За підтримки ГО «Жіноча Ліга» 20 грудня відбудеться онлайн інтерактивна лекція «Чоловічий клуб, або Чи є місце для жінок у дипломатії».

Про це повідомляє команда ГО «Жіноча Ліга».

Чи знаєте ви, скільки жінок представлено у сфері дипломатії в Україні та у світі? Або ж коли жінкам вперше вдалось отримати доступ до навчання у сфері міжнародних відносин? І загалом, скільки жінок очолювали Міністерство закордонних справ (МЗС) України?

Спойлер: ще жодна жінка не очолювала МЗС України.

Чому так відбувається та що з цим робити? Дізнайтесь разом із нами 20 грудня з 17:00 по 18:30 за київським часом під час інтерактивної лекції «Чоловічий клуб, або Чи є місце для жінок у дипломатії».

Запрошена спікерка - Ольга Поєдинок, адвокатка, к.ю.н., доцентка кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Голова правління ГО «Студія сучасного права», членкиня правління ГО «Центр сімейно-правових досліджень», заступниця голів комітетів НААУ з міжнародного права та з питань гендерної політики, Голова Громадської ради при Державній міграційній службі України.

Формат події: онлайн (на платформі Zoom)

Тривалість події: 1 год 30 хв.

Бонус: у рамках заходу ви отримаєте можливість взяти участь у Kahoot вікторині та виграти крутий та корисний подарунок від ГО «Жіноча Ліга».

Реєстрація відкрита до 19 грудня 18:00. Усі зареєстровані отримають підтвердження участі до 12:00 20 грудня (у випадку, якщо з певних причин підтвердження вам не надійшло, звертайтесь в Telegram @vaydoskaaaa)

Реєструйтесь вже сьогодні, щоб не прогавити можливість дізнатись більше про себе та світ навколо разом з ГО «Жіноча Ліга».

Деталі події: https://fb.me/e/33i9vH580

Участь безкоштовна, реєстрація на захід: https://forms.gle/tcKSPQUE834fw4iv9