Заклади освіти Великомежиріцької громади отримали допомогу від ООН ЮНІСЕФ

Дата: 15.12.2022 13:42

Шість закладів загальної середньої освіти Великомежиріцької громади отримали освітні матеріали гуманітарної допомоги Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у вигляді наборів «Школа в коробці».

Фото без описуЇх передали до закладів, де навчається менш як 100 учнів. Тож по дві коробки отримали  Стовпинська, Самострілівська Щекичинська, Світанівська, Іванівська та Малосовпівська гімназії.

Кожен такий бокс важить майже 48 кілограмів. Його вміст розрахований на 40 учнів.

Набір містить велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів, зокрема, маркери, пензлі, крейда, ручки, олівці, лінійки, зошити тощо.

До слова, комплекти «Школа в коробці» потрібні, аби забезпечити вчителів основними навчально-методичними матеріалами для організації занять, психосоціальних заходів та заходів на тему захисту дітей, залучення учнів до креативного та інтерактивного освітнього процесу, ідей для розробки освітніх проєктів.

За допомогою цих навчально-методичних матеріалів комплекту та практичних прикладів їхнього застосування вчителі зможуть ефективно використовувати їх під час проведення уроків.