Графік погодинного відключення електроенергії споживачів із 07.02.2023р.

Дата: 06.02.2023 13:40

Час відключення  Назва ОТГ Назва населених
пунктів, які
відключаються
З 06:00 до 10:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ  м.Корець (згідно додатку №1), с.Старий Корець, с.В.Межиричі, с.Березівка, с.Стовпин (вул.Нова, Шкільна, центр села), с.Крилів, с.Черниця, с.Бриків (від церкви в сторону Черниці), с.Даничів, с.Залізниця, с.Харалуг, с.Топча, с.Велика і Мала Клецька, с.Коловерть, с.Іванівка, с.Гвіздів, с.Морозівка, с.Голичівка, с.Весняне, с.Сторожів, с.Устя, с.Франкопіль, с.Дерманка, с.Ганнівка, с.Копитів, с.Річки, с.Річеччино, с.Козак.
З 10:00 до 14:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ с.Невірків, с.Жорнівка, с.Дивень, с.Застав'я, с.Щекічин, с.М.Совпа, с.Колодіївка, с.Стовпин (вул.Церковна, Розкувщина, Користівська), с.Городище, с.Самостріли, с.Новини, с.Користь,  с.Світанок, с.Бокшин, с.Бранів, с.Сапожин, с.Головниця,  с.Жадківка, м.Корець (згідно додатку №2), с.Новий Корець, с.Калинівка, с.Забара, с.Бриків  (від церкви в сторону Богданівка), с.Богданівка.
З 14:00 до 18:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ  м.Корець (згідно додатку №1), с.Старий Корець, с.В.Межиричі, с.Березівка, с.Стовпин (вул.Нова, Шкільна, центр села), с.Крилів, с.Черниця, с.Бриків (від церкви в сторону Черниці), с.Даничів, с.Залізниця, с.Харалуг, с.Топча, с.Велика і Мала Клецька, с.Коловерть, с.Іванівка, с.Гвіздів, с.Морозівка, с.Голичівка, с.Весняне, с.Сторожів, с.Устя, с.Франкопіль, с.Дерманка, с.Ганнівка, с.Копитів, с.Річки, с.Річеччино, с.Козак.
З 18:00 до 22:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ с.Невірків, с.Жорнівка, с.Дивень, с.Застав'я, с.Щекічин, с.М.Совпа, с.Колодіївка, с.Стовпин (вул.Церковна, Розкувщина, Користівська), с.Городище, с.Самостріли, с.Новини, с.Користь,  с.Світанок, с.Бокшин, с.Бранів, с.Сапожин, с.Головниця,  с.Жадківка, м.Корець (згідно додатку №2), с.Новий Корець, с.Калинівка, с.Забара, с.Бриків  (від церкви в сторону Богданівка), с.Богданівка.
З 22:00 до 02:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ  м.Корець (згідно додатку №1), с.Старий Корець, с.В.Межиричі, с.Березівка, с.Стовпин (вул.Нова, Шкільна, центр села), с.Крилів, с.Черниця, с.Бриків (від церкви в сторону Черниці), с.Даничів, с.Залізниця, с.Харалуг, с.Топча, с.Велика і Мала Клецька, с.Коловерть, с.Іванівка, с.Гвіздів, с.Морозівка, с.Голичівка, с.Весняне, с.Сторожів, с.Устя, с.Франкопіль, с.Дерманка, с.Ганнівка, с.Копитів, с.Річки, с.Річеччино, с.Козак.
З 02:00 до 06:00 Великомежиріцька ОТГ, Корецька ОТГ с.Невірків, с.Жорнівка, с.Дивень, с.Застав'я, с.Щекічин, с.М.Совпа, с.Колодіївка, с.Стовпин (вул.Церковна, Розкувщина, Користівська), с.Городище, с.Самостріли, с.Новини, с.Користь,  с.Світанок, с.Бокшин, с.Бранів, с.Сапожин, с.Головниця,  с.Жадківка, м.Корець (згідно додатку №2), с.Новий Корець, с.Калинівка, с.Забара, с.Бриків  (від церкви в сторону Богданівка), с.Богданівка.

Додаток №1 по м.Корець:
вулиці і провулки Козацька (частково), Молодіжна, Коновальця, Ринкова, Галицького, Богуна, Ватутіна, М.Курчика, Залізняка, Набережна, Миру, Гайдамацька, Гонти, Гетьманська, Героїв Рятувальників, Л.Українки, Зелена (частково), Володимирська (частково), Котляревського, Тиха, Коцюбинського, Довженка, Сергія Мосійчука, Надрічна, Старомонастирська, Б.Хмельницького, Я.Галана, Шкільна, Корчик, Гарбарська, Монастирська, Фабрична-частково (до пекарні), Київська (від вул.Володимирська до поліції), площа Київська, центр міста, багатоквартирні будинки: 120 квартирний; кооперативний; колишній ресовський і його сусідній (а також весь район навколо будинку); будинок 3-х поверховий навпроти заправки (а також весь район навколо будинку).

Додаток №2 по м.Корець:
вулиці і провулки Паркова, Весняна, К.Савура, Грушевського, Шолохова, Козацька (частково), Головницька, Кобилянської, Спортивна, К.Ступницької, Г.Сковороди, Травнева, Фабрична частково (біля пекарні), Гарбарська частково (біля ВПТУ), Незалежності, Корецька, Мирного, Вознюка, Українець, Радківського, Перемоги, Франка, Правосуддя, Шевченка, Поштова, Коротка, Січових Стрільців, Вишнева, Берездівська, Б.Хмельницького (частково), Українських Повстанців, Гагаріна, Довга, Сагайдачного, Аграрна, Дорошенка, Марченка, мікрорайон, Київська від поліції до виїзду на Звягель.

Примітка:
У разі отримання додаткових вказівок від "УКРЕНЕРГО", про відключення додаткової потужності, графіки дотримуватись не будуть.

Начальник Корецької дільниці Тригубець В.В.