В Україні змінюються строки вклеювання фото у паспорт по досягненню 25-, 45 років через скасування карантину

Дата: 13.07.2023 15:48

В Україні з 1 липня 2023 року рішенням Уряду скасували карантин, запроваджений через пандемію COVID-19.

У зв’язку із цим, до кінця липня, є можливість  вклеювання фотографій у паспорт громадянина України зразка 1994 року (у вигляді паспорта-книжечки) по досягненню особою 25- чи 45-річного віку.

Тож, якщо Вам виповнилося 25-ть чи 45-ть років у період з 13.03.2020 по 24.01.2022  Вам необхідно вклеїти фото у паспорт до 1 серпня 2023 року. Якщо фотокартку не буде вклеєно, паспорт підлягає обміну на id-картку.

Варто зауважити, що вклеювання фото по досягненню віку здійснюється на протязі 30 днів від дня народження та за умови, яко паспорт не має ознак, які вказують на необхідність його обміну на паспорт нового зразка.

Перевірте уважно свої паспортні документи та за необхідності отримання додаткової інформації зверніться у будь-який підрозділ ДМС чи ЦНАП (якщо ЦНАПом така послуга надається).