Великомежиріцька громада
Рівненська область, Рівненський район

20 Грудня, 2022 р., 11:05
У Світанівській гімназії 19 грудня відбувся захід з нагоди Дня Святого Миколая. Свято для дітей організували дирекція закладу, бібліотекарка Наталія Онищук, працівники старостату та Великомежиріцька сільська рада.
15 Грудня, 2022 р., 13:42
Шість закладів загальної середньої освіти Великомежиріцької громади отримали освітні матеріали гуманітарної допомоги Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у вигляді наборів «Школа в коробці».
08 Грудня, 2022 р., 15:12
У Великомежиріцькій сільській громаді з 14 жовтня по 1 грудня тривав благодійний марафон «Шкарпетки для перемоги». Акція започаткована до Дня Збройних Сил України комунальним закладом «Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді» Рівненської обласної ради.
05 Грудня, 2022 р., 15:45
У КУ «Корецький інклюзивно-ресурсний центр» 2 грудня відбулося свято «Щасливі разом» для дітей з особливими освітніми потребами, вихованців центру. На святі побували й шестеро юних жителів Великомежиріцької громади – учні Невірківського й Великомежиріцького ліцеїв, Іванівської гімназії.